FAIR PLAY 2000
Przedsiębiorstwo
"FAIR PLAY 2000"

medal
Zdobywca Złotego Medalu
"Eltarg 2002"

A A A

O firmie

Szanowni Państwo


Widok firmy Taurus-Technic Sp. z o.o. zajmującej się kompensacją mocy biernej i rozdziałem energiiZ prawdziwą przyjemnością witamy Państwa na stronie internetowej firmy Taurus-Technic Sp. z o.o. Firma nasza to profesjonalny i zaufany partner działający na rynku polskim od roku 1991.

Firma jest krajowym liderem w dziedzinie kompensacji mocy biernej (nn i SN). Proponujemy Państwu całe spektrum baterii kondensatorów w zależności od indywidualnych potrzeb. W zakresie małych mocy proponujemy baterie skrzynkowe (typ BK 95). W większym przedziale mocy oferujemy baterie szafowe, zwykłe (BKT) lub dławikowe (BKD) w zależności od charakteru sieci. Tam gdzie potrzebna jest bardzo szybka reakcja oferujemy baterie tyrystorowe również z dławikami (TBKD) lub bez (TBKT). Dla Klientów niezdecydowanych proponujemy baterie przygotowane pod późniejszy montaż dławików tłumiących. W zakresie kompensacji jesteśmy jedynym, oficjalnym przedstawicielem światowego potentata z tej dziedziny - firmy Nokian Capacitors z Finlandii oraz firmy ZEZ Silko z Czech.

Firma Taurus-Technic Sp. z o.o. świadczy Państwu kompleksowe usługi, począwszy od wykonania pomiarów zawartości wyższych harmonicznych, doboru urządzeń poprzez ich produkcję a skończywszy na dostawie do Klienta, montażu i serwisie technicznym.

 

W swojej ofercie posiadamy również bogaty asortyment podzespołów związanych z zagadnieniem kompensacji. Należą do nich m.in.
  • kondensatory energetyczne nn, SN;
  • kondensatory trakcyjne;
  • kondensatory średniej częstotliwości, stosowane m.in. do pieców łukowych;
  • dławiki tłumiące nn, SN;
  • dławiki zwarciowe i przeciwzwarciowe;
  • napowietrzne dławiki do układów filtrujących;
  • kompensatory nadążne SN - SVC;
  • styczniki nn, SN;
  • regulator mocy biernej (m.in. najnowszej generacji regulator firmy Areva typu PFC NC-12);
Taurus - Technic Sp. z o.o. oferuje również szeroki wachlarz rozdzielnic elektrycznych nn i SN spełniających wymagania nawet najbardziej wymagających i zaawansowanych klientów oferując przy tym bardzo korzystne ceny.

W tym zakresie firma współpracuje ze światowym liderem w dziedzinie rozdziału energii elektrycznej firmą SIEMENS oferując najnowsze rozwiązania rozdzielnic systemowych nn typu Sivacon i całą gamę rozdzielnic SN. Będąc jednocześnie jej licencjonowanym partnerem, dysponujemy odpowiednim oprogramowaniem i wiedzą pozwalającą szybko i pewnie zaproponować konkretne rozwiązanie nawet najbardziej skomplikowanych systemów rozdziału energii elektrycznej.

Dla klientów o "krajowych preferencjach" możemy zaproponować rozwiązania Taurus - Technic, również cieszących się zaufaniem i dobrą opinią użytkowników.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania dalszej, owocnej współpracy.

 

Taurus - Technic Sp. z o.o.