FAIR PLAY 2000
Przedsiębiorstwo
"FAIR PLAY 2000"





medal
Zdobywca Złotego Medalu
"Eltarg 2002"

A A A

Dane kontaktowe

Kontakt tel. +48 52 320 33 00 / +48 52 320 33 16
fax. +48 52 320 33 50
e-mail: taurus@taurus-technic.com.pl

Zarząd
Arkadiusz Affeldt dyr. ds. technicznych
tel. +48 52 / 320 33 12
a.affeldt@taurus-technic.com.pl
Sławomir Trzybinski dyr. ds. handlowych
tel. +48 52 / 320 33 13
s.trzybinski@taurus-technic.com.pl

Dział handlowy (kompensacja)
Mikołaj Trzybiński
tel. +48 52 / 320 33 14
m.trzybinski@taurus-technic.com.pl
Aleksandra Lepszy
tel. +48 52 / 320 33 16
a.lepszy@taurus-technic.com.pl
Włodzimierz Pituła
tel. +48 52 / 320 33 32
w.pitula@taurus-technic.com.pl
Maciej Reiwer
tel. +48 52 / 320 33 34
m.reiwer@taurus-technic.com.pl
Tomasz Modry
tel. +48 52 / 320 33 40
kom. 539 30 44 80
t.modry@taurus-technic.com.pl

Dział handlowy (rozdzielnice)
Michał Drobniewski
tel. +48 52 / 320 33 18
m.drobniewski@taurus-technic.com.pl
Zbigniew Szymanowski
tel. +48 52 / 320 33 35
z.szymanowski@taurus-technic.com.pl
Maksym Affeldt
tel. +48 52 / 320 33 37
m.affeldt@taurus-technic.com.pl
Marek Czerwiński
tel. +48 52 / 320 33 41
m.czerwinski@taurus-technic.com.pl
Kamil Sobociński
tel. +48 52 / 320 33 48
k.sobocinski@taurus-technic.com.pl

Kierownik produkcji
Włodzimierz Pituła
tel. +48 52 / 320 33 32
kom. 600 08 22 30
w.pitula@taurus-technic.com.pl

Serwis / pomiary
Władysław Bąk
tel. +48 52 / 320 33 26
w.bak@taurus-technic.com.pl
Janusz Kowalik
tel. +48 52 / 320 33 27
kom. 600 08 22 33
j.kowalik@taurus-technic.com.pl
Sławomir Laskowski
tel. +48 52 / 320 33 28
s.laskowski@taurus-technic.com.pl

Księgowość
Elżbieta Trzybinska
tel. +48 52 / 320 33 29
e.trzybinska@taurus-technic.com.pl

Dział fakturowania
Hanna Affeldt
tel. +48 52 / 320 33 25
h.affeldt@taurus-technic.com.pl

 

Biura regionalne
Oddział Kalisz

Marek Dolata
ul. Graniczna 74j/29
62-800 Kalisz

tel. +48 62 / 757 53 11
fax. +48 62 / 599 89 49
kom. 600 08 22 31
m.dolata@taurus-technic.com.pl

Oddział
Gliwice

Krzysztof Bogdziewicz
ul. Plac Rzeźniczy 1/4
44-100 Gliwice

tel. +48 032 / 332 45 27
fax. +48 032 / 332 45 27
kom. 602 40 24 78
k.bogdziewicz@taurus-technic.com.pl


Lokalizacja firmy Taurus-Technic
Siedziba główna:


Taurus-Technic Sp.z o.o.
ul. Szosa Gdańska 9
86-031 Osielsko
Współrzędne GPS
53°10'51" N   18°03'45" E